Мета: популяризація читання, виявлення і підтримка творчо обдарованих дітей, сприяння розвитку творчих здібностей читачів бібліотек, популяризація дитячої творчості в галузі літератури, образотворчого, дизайнерського, ужитково-прикладного мистецтва, забезпечення можливості кожній дитині стати учасником творчого процесу.

 Учасники:  до участі у конкурсі запрошуються юні дніпровці від 0 до 16 родів та їх батьки.

 Роботи надсилаються на  електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з позначкою «Літературний конкурс» (в листі вказати ім'я, прізвище (за бажанням), вік дитини та контактну інформацію батьків), для номінацій «Чарівний пензлик», «Оригінал» та «Читаєм улюблені твори» вказати автора та назву твору  

 Умови проведення

 Конкурс проводиться за номінаціями:

 «Золоте перо» - особисті невеликі твори (оповідання, казки, вірші) об’ємом до 1 сторінки друкованого тексту (розмір шрифту – 14, інтервал -1,5), або не більше 2-х сторінок рукописного тексту. Тема твору довільна.

 «Чарівний пензлик» - фото ілюстрацій до улюблених творів, дизайн книги (малюнки треба надати після закінчення карантину для оформлення виставки).

 «Оригінал» - фото вишивки, ліпки, поробки, аплікації тощо до улюблених дитячих творів (поробки треба надати після закінчення карантину для оформлення виставки).

«Читаєм улюблені твори» - відеоролік на якому дитина або батьки читають уривок зі свого улюбленого твору

 

Роботи на конкурс приймаються з 10 квітня по 30 травня поточного року за електронною адресою: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 Підведення підсумків і нагородження переможців відбудеться в червні в Центральній бібліотеці для дітей (пр. Мануйлівський, 3)

 Переможців чекають призи!

Роботи подані на конкурс можуть бути представлені на сайті, блозі Центральної бібліотеки для дітей та в соцмережах


Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Italian Russian Spanish

 • Бібліотека-філія № 6

  Фантастична мандрівка у "Світ казки чарівної"

 • Бібліотека-філія № 4

  Персональна виставка "Мистецький простір Європи та світу"

 • Бібліотека-філія № 2

  Гостюємо у казок!!! День казки

 • Бібліотека-філія № 3

  Бесіда-порада для підлітків "Доброта зближує серця"

 • Центральна бібліотека для дітей

  Центральна бібліотека для дітей влаштувала незабутнє свято для своїх читачів: переможців конкурсу "Книжкова веселка"