Обговорюємо актуальні питання ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ батьків у сфері всебічного виховання дітей

Фото з архіву Центральної бібліотеки для дітейПримус, особистий приклад, переконання ... Якими інструментами користуються сучасні батьки?

Дитячі бібліотекарі міста пропонують винести дане питання для обговорення на "МІСЬКУ БАТЬКІВСЬКУ ВІРТУАЛЬНУ РАДУ" (Фото з архіву Центральної бібліотеки для дітей)

Давайте обговоримо!

 Думки небайдужих городян

(орфографія та пунктуація авторів збережена):

Имя: Вероника
Сообщение: Прекрасная мысль – организовать такую площадку для обсуждения родительского опыта. Сама я всегда считала, что лучший способ — это договариваться с ребенком. Но решила узнать мнение сына (8 лет). Удивлена безмерно, ответ его таков: лучше меня заставлять, а не рассказывать, зачем это делать. Теперь думаю, как быть дальше) 

Имя: Олена
Сообщение: Дітей потрібно підбадьорювати, заохочувати демонструвати впевненість у їхньому успіху, у їхніх можливостях. щоб бути гарними батьками потрібно бути друзями зі своїми дітьми.

Имя: Катерина
Сообщение: Мы дома с ребенком договариваемся! Вместе всегда находим выход!

Имя: Анна
Сообщение: Когда дочь была маленькой, конечно, было и мягкое принуждение (надо, ты обязана...), позже - только разъяснение, обсуждение ситуаций. Вопросы : а что будет, если поступить так

Имя: Игорь
Сообщение: В детстве не обойтись без принуждения, а позже - только через понимание - к осознанию.

Принько Ольга - багатодітна мати 3-х читачів:
Маю 3-х синів різного віку 5-ти, 7-ми і 12- років. Хлопчики різні за характером. До кожного свій метод виховання. У вихованні цікавості до читання дуже допомагає дитяча бібліотека. Як правило, діти починають захоплюватися читанням з казок. У нас навпаки: спочатку захопили дитячі енциклопедії з країн та техники, а вже потім - казки. Ми не нав'язували дітям власні вподобання. Важливо рахуватися з інтересами дітей.

Васько Оксана - мати доньки - студентки і сина 9 років.
Ми записані у бібліотеку вже багато років всією родиною. Виховуємо позитивне ставлення до бібліотеки і книги тим, що беремо активну участь у всіх бібліотечних подіях. Сину дуже подобається разом зі мною робити ролики на Ваші конкурси. Так цікаво і корисно можно проводити вільний час всій родині.

Рудковська Тетяна - мати 2-х донечок 6 -ти і 3-х рочків.
Нам подобається гурток у бібліотеці. Дитинка робить саморобку і у неї виховується усидливість. Коли наша донечка пішла в цьому році у перший клас, у неї не було проблем з усидливістю завдяки бібліотечному гуртку. Дуже чекаємо закінчення карантину для живого спілкування у бібліотеці. 

Чекаємо на ваші коментарі


Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Italian Russian Spanish

 • Бібліотека-філія № 6

  Фантастична мандрівка у "Світ казки чарівної"

 • Бібліотека-філія № 4

  Персональна виставка "Мистецький простір Європи та світу"

 • Бібліотека-філія № 2

  Гостюємо у казок!!! День казки

 • Бібліотека-філія № 3

  Бесіда-порада для підлітків "Доброта зближує серця"

 • Центральна бібліотека для дітей

  Центральна бібліотека для дітей влаштувала незабутнє свято для своїх читачів: переможців конкурсу "Книжкова веселка"