Підведені підсумки і нагороджені переможці конкурсу електронних медіаресурсів «Майбутнє народжується сьогодні» 2016 року:
Старша вікова група (12-15 років) - Кононенко Андрій

 

Молодша вікова група (8-12 років) - Бехбудов Равіл

За творчій підхід до участі у конкурсі (авторський вірш) - Пукаліна Віка

Переможці нагороджені дипломами та цінними подарунками

В Центральній бібліотеці для дітей відбулося свято до Дня захисту дітей та нагородження найактивніших читачів Центральної бібліотеки та переможців загальносистемного конкурсу "Книжкова веселка":

 Переможці конкурсу літературно-художньої творчості "Книжкова веселка":

Номінація «Чарівний пензлик»:
Стефанія Пріц, Дар’яна Абраменко, Аліна Проценко, Іванка Федосова, Світлана Репан, Маша Чубенко, Марійка Івкіна, Денис Гуржій, Діана Безугла, Валерія Самойленко, Альона Бур’ян, Ярослава Репешко, Катерина Єлінова, Ганна Розумовська, Матвій Санін, Ірина Сорокіна, Аксінья Родіонова, Настя Бацман, Аліна Ремез, Ліза Волошина, Євгенія Охотнік, Валерія Савченко, Матвій Пронський, Азіза Джураєва, Юля Недодаєва, Ірина Аросова, Віктор Кірсанов, Микита Шиловець

Номінація «Золоте перо»:
Анна Левчук, Ліза Сіваєва, Ксенія Шепотько, Вікторія Пукаліна, Іоанна Мироненко

Номінація «Оригінал»
Катя Біла, Микита Савельєв, Даша Слєпова, Маша Мотречко, Дарина Куницька, Ельвіна Шинкарук, Ілля Кураш

Найактивніші читачі Центральної бібліотеки для дітей:

"Рекордсмен читання" - Матейко Катя
"Найкращий читач року" - Данельська Віолетта
"Найбільш читаюча сім'я" - сім'я Шпанових

Усі переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками

Нагородження переможців загальносистемного конкурсу електронних медіаресурсів «Майбутнє народжується сьогодні» відбудеться в кінці серпня, до Дня незалежності України

Детальніше про свято

В Центральній бібліотеці для дітей відбулося нагородження переможців загальносистемних конкурсів:

Переможці конкурсу літературно-художньої творчості "Книжкова веселка":

Номінація «Чарівний пензлик»:
Вайчекаускас Віка, Горяна Ольга, Кондратьєва Злата, Кукушка Дарина, Павленко Катя, Чернова Валерія
Номінація «Золоте перо»:
Кривоус Євген
Номінація «Оригінал»
Жила Марина, Каверіна Саша, Лисенко Даша, Слєпова Даша

  Переможці краєзнавчого конкурсу "Місто очима дітей":
Бехбудова Айсел, Толстих Анна, Кучугурна Валерія, Сорокіна Ірина,Очеретяна Юля, Тилік Анастасія, Пасько Анастасія, Чулков Олексій, Самойленко Валерія, Гладких Микита, Дякова Анна, Охріменко Юля, Демиденко Анна, Мінченко Євген, Кулачек Анна, Кідалова Яна, Каменський Дмитро, Сорокін Міша, Прокоф’єв Ілля, Вафім Катерина

Переможці конкурсу електронних медіаресурсів «Майбутнє народжується сьогодні»:
Чернікова Арина, Чалова Ксенія, Бехбудова Айсел, Сова Елізавета

Усі переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками

В Центральній бібліотеці для дітей відбулося нагородження переможців загальносистемних конкурсів:

 Переможці конкурсу літературно-художньої творчості "Книжкова веселка":

Номінація «Чарівний пензлик»:
Вайчекаускас Віка, Філіпова Дарина, Голоперова Саша, Герасименко Катя, Рачкован Кіра, Вєлкова Маша, Прінько Ян
Номінація «Золоте перо»:
Соколовська Ангеліна, Щербина Руслана, Лисюк Микита, Каденюк Каріна
Номінація «Оригінал»
Красько Катя, Репан Свєта, Слєпова Даша

Переможці конкурсу електронних медіаресурсів «Майбутнє народжується сьогодні»:
Кисельова Ліза, Кононенко Андрій, Крижановська Злата

Усі переможці нагороджені грамотами та цінними подарунками

Призерами медіаконкурса «Майбутнє народжується сьогодні», який був проведений  медіацентром Центральної бібліотеки для дітей у 2013 році, стали:

1. Зайцева Вікторія, 12 років ( відеоролик "Сладкий вкус моего будущего")
2. Кураш Ілля, 9 років (відеоролик "Моя улюблена бібліотека")
3. Васько Настя, 12 років (відеоролик "Родина та бібліотека")

4. Ражда Едуард, 14 років ( відеоролик "Граффити - это искусство или вандализм...")
5. Самохвалов Андрій, 13 років (презентація Power Point «Эволюционный прорыв компьютерной техники в помощь современным ученикам и учителям»)
6. Косенко Богдан, 12 років ( презентація Power Point "Есть по соседству библиотека")
7. Хмеловський Борис, 8 років ( презентація Power Point "Я и библиотека")
8. Волкова Діана, 14 років (презентація Power Point "Будущее начинается сегодня")
9. Кононенко Андрій, 12 років (презентація Power Point "Будущее рождается сегодня" )
10. Хомич Денис, 13 років (презентація Power Point "Подружись со мной компьютер")

Призери були нагороджені грамотами виконкому Амур-Нижньодніпровської районної ради та USB Flash накопичувачами на 8 Гб

Гран-прі конкурсу - електронна книга - вручена
Грисенко Владиславу, 15 років (відеоролик "Какое оно компьютерное завтра?")

На фото переможець, який отримав Гран-прі конкурса медіаресурсів «Майбутнє народжується сьогодні» Грисенко Владислав


Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Italian Russian Spanish

Залиште своє питання або відгук