Зазнобина, Л. Моя самая первая книжка о превращениях в природе / Л. Зазнобина, Л. Ковенько. - М. : Дрофа, 1996. - 208 с.

Читатель, ты пробовал когда-нибудь увидеть… пустоту? А знаешь, как можно приготовить «невидимые» чернила? А ты слышал историю о том, как кошка сделала химическое открытие?
Обо всех этих и многих других удивительных вещах расскажет книга. Более того, она поможет стать тебе настоящим исследователем природы, научит делать первые опыты, вести наблюдения за различными природными явлениями. В книге ты встретишься с двумя любознательными мальчиками: Матвеем и Саней, которым тоже очень хочется стать настоящими исследователями. Путешествуя вместе с ними по книге, ты узнаешь об особенностях и свойствах различных предметов и химических элементов, прочитаешь интересные истории, связанные с ними.

[Для младшего школьного возраста]

ЦДБ(мл), б/ф 04

Тола, Х. Атлас екології / Х. Тола, Є. Інфєста ; пер.з ісп. В. Шовкун. – Харків : Ранок, 2005. – 96 с. : ілюстр.

Ти, певно, уже знаєш, що екологія – це наука, що вивчає, як взаємодіють рослини і тварини із середовищем, у якому вони живуть.
Цей атлас познайомить тебе з усіма аспектами екології. Ти дізнаєшся, що таке екологічна піраміда і екосистема, від яких видів забруднення особливо страждає сьогодні наша планета і як треба себе поводити, щоб зберегти її для майбутніх поколінь.
У атласі багато гарних ілюстрацій та схем, є алфавітно – предметний покажчик, який допоможе легко знайти потрібний матеріал.

[Для середнього шкільного віку]

ЦДБ(с), б/ф 30

Коуп, Р. Катаклізми : пер. з англ. / Р. Коуп. – К. : Махаон-Україна, 2009. – 32 с. : ілюстр. – (Я люблю читати!).

Катаклізм, як відомо, - це несподіване лихо, яке спричиняє тяжкі наслідки і руйнування. Книжечка розповість малюкові про різні види природних катаклізмів: смерчі, лавини, селі, землетруси, тайфуни, виверження вулканів та про наслідки, до яких вони призводять. Крім того, маленький читач дізнається про те, як пристосовуються тварини до життя у різних місцях планети зі складними умовами проживання: у горах, пустелях, на Північному та Південному полюсах. А на оригінальній карті зможе знайти так звані, «най-най» місця на Землі: найсухіші, найвітряніші, найхолодніші, найвологіші. У книжечці багато гарних ілюстрацій, є сторінка цікавих завдань для малят і поради для дорослих, як працювати з книгою.

[Для молодшого шкільного віку]

ЦДБ(мл), б/ф 02, 03, 04, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 26, 25, 28, 30

Паркер, С. Людина і природа / С. Паркер, К. Олівер ; пер. з англ. Д. Новикової. – К. : Перо, 2007. – 96 с. : ілюстр. – (100 запитань і    відповідей).

Знаєш, скільки волосся на твоїй голові? 120 мільйонів волосин! Незалежно від зачіски! А можеш сказати, чим зайнятий твій мозок, коли ти спиш? А знаєш коли можна побачити три сонця на небі? А можеш назвати місце на Землі, де існує всього дві пори року?
Саме так, у формі запитань і відповідей, побудована книга, яка цікаво і зрозуміло розповість тобі, як побудоване твоє тіло і як треба поводити себе, щоб воно залишалося міцним і здоровим. Ти також дізнаєшся, що таке погода і клімат і не тільки прочитаєш про повені, селі, тайфуни, урагани та інші бурхливі прояви стихії, але й навчишся «вимірювати» дощ, зможеш із звичайної лінійки зробити завивалку, яка завиватиме, мов справжній вітер. У книзі багато ілюстрацій, є алфавітний покажчик. А контрольні запитання до кожного розділу дадуть змогу перевірити, чи правильно ти все зрозумів і засвоїв.

[Для молодшого шкільного віку]

ЦДБ(мл),б/ф 02, 03, 04, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 13, 14, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 28, 30

Макаллан К. Звездное небо : пер. с англ. / К. Макаллан. - М. : Махаон-Украина, 2009. -  31 с. : ил. - (Я люблю читать!).

Интересно и доступно изложенные начальные знания по астрономии найдет маленький читатель в книжке.
Как древние звездочеты изучали небо? Почему китайский император, правя страной, сверялся со звездными прогнозами? Что такое Стоунхендж, и какое отношение эта огромная древняя постройка имеет к астрономии? Кто изобрел телескоп? Что ценного внес в науку Николай Коперник? Чем занимается космическая астрономия?
Ответы на эти и многие другие вопросы найдут любознательные малыши в книге. Хорошие иллюстрации помогут им лучше представить все, о чем она рассказывает, а словарик новых слов позволит усвоить основные астрономические термины.

[Для младшего школьного возраста]

ЦДБ (мл), б/ф 26


Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Italian Russian Spanish

 • Бібліотека-філія № 6

  Фантастична мандрівка у "Світ казки чарівної"

 • Бібліотека-філія № 4

  Персональна виставка "Мистецький простір Європи та світу"

 • Бібліотека-філія № 2

  Гостюємо у казок!!! День казки

 • Бібліотека-філія № 3

  Бесіда-порада для підлітків "Доброта зближує серця"

 • Центральна бібліотека для дітей

  Центральна бібліотека для дітей влаштувала незабутнє свято для своїх читачів: переможців конкурсу "Книжкова веселка"