Жутауте, Ліна. Фердинанд і Пух / Л. Жутауте ; пер. з лит. Я. Головченко ; гол. ред. О. Кандиба. - Харків : Віват, 2018. - 96 с. : ілюстр.

Зворушлива історія про дружбу пихатого кота Фердинанда й доброго песика Пухнастика, які опинилися на вулиці й укупі живуть на смітнику. Про те, що змусило Фердинанда змінити своє ставлення до Пуха, щиро за нього переживати та навіть рятувати, наражаючи себе на небезпеку ви прочитаєте у цій не зовсім звичайній книжці.

[Для молодшого шкільного віку]

ЦБД(мл)

Штефан, Аліна. Шафа під сливою / А. Штефан ; іл. М. Микитюк ; гол. ред. О. Кандиба. - Харків : Віват, 2018. - 64 с. : ілюстр. - (Розваги для розумахи).

Це динамічна й сповнена пригод історія про двох читак, які мандрують у… Шафі. На вас чекають карколомні спуски бобслейною трасою, фехтування, байкджоринг і польоти на дирижаблі. На вас впаде купа цікавої інформації зі світу тварин – і все це в режимі переміщень і перевтілень, що їх переживають головні героїні. Це найкраща розвага для розумників, адже вона вчить мріяти і пізнавати світ. А ще не боятися! Ніколи й нічого!

[Для молодшого шкільного віку]

ЦБД(мл)

Сняданко, Наталка. Країна поламаних іграшок та інші подорожі : повість / Н. Сняданко ; худож. Л. Шимін. - К. : Грані-Т, 2010. - 80 с. : ілюстр. - (Сучасна дитяча проза).

Нові речі не завжди кращі за старі. У цьому переконався хлопчик Матвійко. А зрозумів він це, побувавши на справжньому банкеті поламаних іграшок. Що обговорювалося на Конгресі м’яких іграшок і як Матвійкові вдалося заслужити звання дійсного члена клубу дитячого самовиховання – читайте у повісті.

[Для молодшого шкільного віку]

ЦБД(мл), б/ф 03, 04, 07, 10, 14, 15, 16, 19, 24, 26, 28

Кузякін, Кузько. Я х трамвай + зоопарк 2 : Обережно! У книжці водяться таргани! / К. Кузякін ; худож. І. Черняк ; гол. ред. О. Кандиба. - Харків : Віват, 2016. - 72 с. : ілюстр. - (Мрійники).

А у вас таргани є? А червоновухих черепашок ви придбали? А з драконом ви знайомі? А на машині часу каталися? Якщо ні, то ласкаво просимо до прекрасного світу дитинства! Де можна дружити навіть із грушею. Де хлопці носять вуса і закохуються. А головне – ніхто ніколи не сумує!

[Для молодшого шкільного віку]

ЦБД(мл), б/ф 02, 07, 11, 13

Лущевська, Оксана. Бігль - старший / О. Лущевська ; худож. Н. Гайда ; гол. ред. О. Кандиба. - Харків : Віват, 2017. - 48 с. : ілюстр.

Хлопчик Коля не розуміє чому його літній друг дядько Мирон не хоче завести собаку. Адже він уже дорослий і може вирішувати сам! Невже він їх не любить? А може, він застарий для таких клопотів? Одного разу хлопець знаходить покинутого пса й приводить його до самотнього сусіда. Чи захоче дядько Мирон врятувати чотирилапого? Це надзвичайно тепла історія про самотність і відповідальність, небайдужість і любов…

[Для молодшого шкільного віку]

ЦБД(мл)