Увага! Конкурс!

В 2014 році у Централізованій системі бібліотек для дітей проходить загальносистемний конкурс блогів бібліотек-філій.

Бібліотекар року (2013 р.)

Солодовник Лариса Іванівна,
завідуюча бібліотекою-філіалом № 2 МКЗК «ЦСБД»

Високий професіоналізм, компетентність, аналітичне мислення – визначальні у роботі Солодовник Лариси Іванівни. Її життєве кредо – чесна, сумлінна праця. Вона завжди у пошуку нового, передового. Це достойний приклад людини, яка багато зробила для підвищення рівня і престижу бібліотечної професії.


Переможці конкурсу серед колективів

1 місце - колектив бібліотеки-філіалу № 26

Концепцію розвитку бібліотеки-філіалу № 26 є напрямок соціально-орієнтованої діяльності. Домінуючою функцією бібліотеки визначена культурологічна діяльність, а саме розвиток творчих здібностей дітей і організація на їх змістовного дозвілля. Бібліотека-філіал на житловому масиві Фрунзенський стала місцем реалізації творчого потенціалу, вмінь і навичок дитини. Це позитивно впливає на імідж бібліотеки, її сприйняття дітьми. При бібліотеці працюють гуртки «Юна леді», «Юні театрали», «Юні книголюби» та Медіацентр.

 

2 місце - колектив бібліотеки-філіалу № 13

Основною метою діяльності колективу бібліотеки є відродження духовності, розвиток естетичного смаку юних читачів, з цією метою в бібліотеці створено гурток «Чарівна майстриня», гурток пластунів.

Особливою ланкою в діяльності бібліотеки є популяризація творчості читачів. Це і презентації їх літературних творів, виставки образотворчих робіт, залучення до участі в різноманітних конкурсах. Колектив бібліотеки творчий, ініціативний, працелюбний, докладає чимало зусиль для створення позитивного іміджу бібліотечної установи для дітей.

 

3 місце - колектив бібліотеки-філіалу № 16

«Якщо з дитинства не вихована любов до книги, якщо читання не стало його духовною потребою на все життя, в юності душа дитини буде порожньою» - стверджував В. Сухомлинський. Цього твердження повністю додержується колектив бібліотеки, діяльність якого впродовж багатьох років спрямована на впровадження і розвиток сімейних читань. Результати діяльності бібліотеки в цьому напрямку підтвердили потрібність та ефективність такої роботи в формуванні духовного та інтелектуального світу дитини.