Курто, С. Розповіді про художників : пер. з англ. / С. Курто, К. Девіс ; іл. Ш. Чан. – К. :  Махаон-Україна, 2011. – 32 с. : ілюстр. – (Картинна галерея. Інтерактивна екскурсія).

Незвичайна манера письма, злегка розмиті контури і кольори… Це імпресіонізм. Художники – імпресіоністи, як відомо, вперше зявилися у Франції наприкінці ХІХ ст.. Їхні картини, пронизані повітрям і світлом, залишають незабутнє враження. Імпресіоністи здійснили революцію в живопису, змусили людей поглянути на світ іншими очима.
Ця незвичайна книга, яка, за визначенням видавців, створена в жанрі інтерактивної екскурсії, познайомить тебе з найвідомішими імпресіоністами: О. Ренуаром, Е. Дега, К. Моне, К. Піссаро, Е. Мане, розповість про цікаві епізоди з їхнього життя, про те, як творили митці найвідоміші свої картини. А до чого, запитаєш, тут згадка про інтерактивність? Справа в тому, що в додатку до книги на тебе чекає більш як 100 наклейок з репродукціями картин, які під час читання треба буде наклеїти у відповідному розділі. Отож, читай, наклеюй і запам’ятовуй! Перегорнувши останню сторінку, ти, безумовно, не тільки знатимеш про імпресіоністів значно більше, а й матимеш свою власну думку про цю оригінальну течію в живопису.

[Для середнього шкільного віку]

ЦДБ(с), б/ф 02, 03, 04, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 28, 30