Яна Дубинянська про Джері Даррела, Машу Єрмолову, Олю Кобилянську, Рея Бредбері, Ованеса Айвазовського / Я. Дубинянська ; худож. М. Ольхова. – К. : Грані-Т, 2008. – 104 с. : ілюстр. – (Життя видатних дітей).

У два роки він захворів рідкісною і, як виявилося, невиліковною хворобою – «зооманією», а коли йому виповнилося шість, - уже визначив свій життєвий шлях. Довгі роки родина Даррелів мусила призвичаюватися до співіснування з птахами, їжаками, вужами, ящірками та іншими мешканцями домашнього зоопарку, організованого юним Джері. Якось він спробував поселити там навіть скорпіониху разом з її діточками.
Пройдуть роки - і всесвітньо відомий письменник і захисник тварин Джеральд Даррел створить справжній знаменитий зоопарк на острові Джерсі, напише понад 30 книг та зніме 35 фільмів про тварин.
Цікаві художні оповіді української письменниці та журналістки не тільки познайомлять тебе, друже, з дітьми, які стали у дорослому житті неординарними особистостями, а й, можливо, наведуть на думку про те, як багато важить – з дитинства правильно оцінить свої можливості, поставити достойну мету у житті і вчитися досягати її, попри всі труднощі і негаразди.

[Для середнього шкільного віку]

ЦДБ(с), б/ф 02, 03, 04, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 28, 30