Корекційно-розвивальні заняття з дітьми 6-7 років / уклад. Л. А. Кльоц, Н. О. Сидоренко ; ілюстр. Т. Ю. Сорудейкіна. – Харків : Основа, 2010. – 127 с. : ілюстр. – (Школа розвитку).

Діти, як відомо, народжуються різними, і за темпераментом, і за характером сприйняття світу. І на шкільну стежину вони вже ступають з різним життєвим досвідом. Завдання батьків і вихователів – підготувати дитину до вступу до школи, зробити все, аби навчання у майбутньому приносило малятам тільки позитивні емоції.
Саме на це спрямований зміст посібника, у якому дорослі знайдуть 18 комплексних розвивальних занять. Вони допоможуть розвинути та вдосконалити у малечі процеси мислення, сприймання, пам
яті, уваги, а також дрібну моторику рук.
Домальовки, лабіринти, графічні диктанти, танграми та інші цікаві вправи, а також веселі віршики, повчальні оповідання і яскраві малюнки зроблять для малят процес навчання цікавим та необтяжливим. Спеціальний бліц – тест на визначення способу пізнання, притаманного дитині, допоможе дорослим визначитися, які саме вправи будуть найбільш корисними та ефективними для їхнього малюка.

[Для дорослих]

ЦДБ(мл), б/ф 02, 03, 04, 06, 08, 09, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 28, 30


Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Italian Russian Spanish

 • Бібліотека-філія № 6

  Фантастична мандрівка у "Світ казки чарівної"

 • Бібліотека-філія № 4

  Персональна виставка "Мистецький простір Європи та світу"

 • Бібліотека-філія № 2

  Гостюємо у казок!!! День казки

 • Бібліотека-філія № 3

  Бесіда-порада для підлітків "Доброта зближує серця"

 • Центральна бібліотека для дітей

  Центральна бібліотека для дітей влаштувала незабутнє свято для своїх читачів: переможців конкурсу "Книжкова веселка"