Погорелова, С. М. Я і Україна. Природознавство. 4 клас : матеріали для уроків / С. М. Погорелова, В. А. Тетьоркіна. – Харків : Основа, 2007. – 320 с.

Маленьке котенятко, щойно народившись, відразу хапає материнський сосок і підкріплюється  40-літровою порцією молока. Протягом доби маля випиває до 400 літрів і щодоби важчає на 1 ц, аж поки не набере вагу 20 т. Скажіть, що це буде не цікаво допитливому школярику! А в скутій кригою Антарктиді існує дивовижне озеро Ванда, вода в якому протягом усього року зберігає температуру 25 -27 º. Цікаво, чому?
Це тільки факти. Книга ж містить ще й багато інших матеріалів, що допоможуть вчителеві розвинути у дітей допитливість і інтерес до предмету, сприятимуть загальному розвитку особистості школяра. Це веселі загадки і цікаві вікторини, повчальні казки та вірші, кросворди, тести, спеціальні завдання для кмітливості і, звичайно ж, багаті добірки інформаційно – пізнавального матеріалу.
«Я і Україна» дасть змогу вчителеві зробити урок природознавства більш цікавим, сприятиме впровадженню активних форм навчання. Книга може бути використана і в позакласній роботі з молодшими школярами.

[Для дорослих]

ЦДБ(мл)


Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Italian Russian Spanish

 • Бібліотека-філія № 6

  Фантастична мандрівка у "Світ казки чарівної"

 • Бібліотека-філія № 4

  Персональна виставка "Мистецький простір Європи та світу"

 • Бібліотека-філія № 2

  Гостюємо у казок!!! День казки

 • Бібліотека-філія № 3

  Бесіда-порада для підлітків "Доброта зближує серця"

 • Центральна бібліотека для дітей

  Центральна бібліотека для дітей влаштувала незабутнє свято для своїх читачів: переможців конкурсу "Книжкова веселка"