Ванье, Николя. Остаться в живых / Н. Ванье ; пер. с фр. Н. Чистюхиной; предисл А. Кобец. – Харьков : Клуб семейного досуга ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2011. – 384 с.

Все обитатели дикой тайги живут по законам природы. Волки - хищники, а значит, заклятые враги эвенов-оленеводов. Но 17-летний Сергей пожалел серых несмышленышей и их мать-волчицу. Это - позор для Хранителя стада! Изгнанный соплеменниками, он нечаянно убивает волчонка... Мог ли Сергей предположить, что именно волки помогут ему, изгою, выжить на бескрайних снежных просторах Сибири?

[Для старшего школьного возраста]

ЦБД(ст)

Брецина, Томас. Добавим маме изюминок! / Т. Брецина; пер. с нем. М. Посметной. – М. : Оникс, 2007. – 176 с. : ил. – (Только для маленьких колдуний!).

Лисси и Тинка считают свою маму невероятно старомодной и поэтому стыдятся ее. В образ Грит надо привнести изюминку - решают сестры и приступают к операции "Добавим маме изюминок!" Что из этого вышло? Читайте!

[Для среднего школьного возраста]

ЦБД(с)

Бондаренко, Ірина. Першокласники UA : роздуми маленької школярки / І. Бондаренко; іл. Г. Осадко.- Тернопіль : Навчальна книга-Богдан, 2013. - 192 с. : ілюстр. - (Казка - не казка, а батькам підказка).

Ця книга написана від імені шестирічної дівчинки Ліни, яка іде у перший клас. Що хвилює дитину,що залишає у її душі найяскравіші сліди? За чим вона спостерігає, як переносить перші невдачі та успіхи? Які емоції та враження залишає школа у «первачків»? Про це та інше — чергова книга із серії «Казка — не казка, а батькам підказка».

[Для молодшого шкільного віку]

ЦБД(мл), б/ф 06, 08, 09, 11, 13, 15, 19, 25, 30

Думанська, Оксана. Бабусина муштра : оповідки для маленьких та дорослих / О. Думанська. – Терпнопіть: Богдан, 2011. – 132 с.

Перед вами книга призначена для сімейного читання, добра та цікава історія про життя маленької дівчинки та її взаємини із бабусею. Як зізналася сама авторка, у головної героїні твору є реальний прототип – онучка письменниці. Авторка перенесла на сторінки видання свій досвід спілкування із маленькою дівчинкою, яку вона намагається навчити усього, що знає та вміє сама. Книга також прислужиться педагогам і вихователям, тим паче, що цікаві, дотепні оповідки доповнені післямовою – порадами й коментарями психолога.

[Для молодшого шкільного віку]

ЦБД(мл), б/ф 02, 03, 04, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 19, 24, 25, 26, 28, 30

Сайко, Оксана. Новенька та інші історії / О. Сайко; іл. Н. Гайди. - Львів : Видавництво Старого Лева, 2015. - 190 с. : ілюстр.

Збірка історій про кохання, дружбу, вірність та зраду, про те, що відчувають діти, які лишилися без батьків, або не можуть знайти з ними спільної мови, хоча дуже того прагнуть. 13-річним героям оповідань доводиться — може, вперше в житті і часто в драматичних ситуаціях — зробити рішучий вибір на користь або добра, або зла. Так вони пізнають людей і пізнають себе. Які методи годяться в боротьбі за перемогу на конкурсі краси? Що робити, коли товариш в біді — бігти за дорослими чи намагатися рятувати самому? Чим «віддячити» не надто доброзичливому учителеві — осудом, а чи співчуттям?.. На ці та іншу запитання шукайте відповіді у цій книзі.

[Для середнього шкільного віку]

ЦБД(ст), б/ф 02, 04, 06, 07, 10, 11, 13, 14, 19, 24, 25, 26

Читати онлайн


Ukrainian Chinese (Traditional) English French German Italian Russian Spanish

 • Бібліотека-філія № 6

  Фантастична мандрівка у "Світ казки чарівної"

 • Бібліотека-філія № 4

  Персональна виставка "Мистецький простір Європи та світу"

 • Бібліотека-філія № 2

  Гостюємо у казок!!! День казки

 • Бібліотека-філія № 3

  Бесіда-порада для підлітків "Доброта зближує серця"

 • Центральна бібліотека для дітей

  Центральна бібліотека для дітей влаштувала незабутнє свято для своїх читачів: переможців конкурсу "Книжкова веселка"